9 stycznia 2015

30 mediów- warsztaty z Kasią Krzymińską (Czekoczyną)

Witajcie Kochani :)

Mamy dla Was kolejną propozycję warsztatów.
Oddajemy głos Czekoczynie, która przybliży Wam tematykę warsztatu:

"30 mediów" - Kasia Krzymińska
Jeśli scrapbooking i techniki mixed-media to wciąż dla Ciebie zagadka, jeśli przeglądając asortyment sklepów scrapbookingowych oferujących różne farby i tusze dostajesz zawrotów głowy, to ten warsztat jest dla Ciebie idealny. Porównasz, wypróbujesz i poznasz aż 30! różnych mediów. Po warsztacie będziesz wiedzieć jakie efekty Ci się podobają, w jakie media chcesz w przyszłości zainwestować oraz oczywiście jak ich używać. Warsztat pobudzający kreatywność, idealny dla poczatkujacych.

Warsztat, którego tematyką są podstawowe techniki mixed-media. Dokładnie wytłumaczę i pokażę jak używać mediów wykorzystywanych w różnych formach scrapbookingu. Zdobyta wiedza pomoże również udoskonalić warsztat scraperek zajmujących się kartkowaniem jak i innymi formami. 
Warsztat przeznaczony przede wszystkim dla początkujących w scrapbookingu, lub nawet takich które nigdy z tą tematyką nie miały do czynienia.

Będziemy skupiać się na różnych technikach z wykorzystaniem następujących mediów: gesso, pasty strukturalna, gel medium, farby akrylowe, farb akwarelowe, tempery, pastele, mgielki, tusze, gelatos, kredki akwarelowe, pan pastele, glimmer glaze, glimmer glam, brokat w plynie, perelki w plynie, Izink, Silks, Primary elements, Twinkling H2o, Distress paints, Distress stains, Distress inks. Oraz cala linia mediow Prima - Finnabair - pasty, pasty pekajace, gessa, 3D gel, soft gel, i wiele wiele innych. Dodatkowo zaprezentuje jak techniki pracy z IceResin oraz jak przygotowac wlasna farbe akrylowa. Uczestniczki będą pracowały z embossingiem na gorąco, maskami, stemplami oraz z wieloma narzędziami. Uwaga! Uczestniczki nie wykonają od podstaw gotowej pracy, nie będziemy pracowały nad żadną konkretną formą. Podczas warsztatu będziemy wypróbowywać media, poznawać techniki i porównywać efekty.

Każda z uczestniczek spróbuje każdej z przedstawianych technik i mediów, a swoje efekty zabierze do domu, jednak nie będzie to gotowa praca a raczej zbiór eksperymentów (próbnik). Dlatego konieczne beda własne art-journale lub szkicowniki.
Po warsztacie będziesz wiedziała dokładnie jakie media są Twoimi ulubionymi i jakie efekty chcesz osiągać w swoich pracach. Dalsza praca z mediami będzie przyjemnością i z łatwością dokonasz wyboru pomiędzy preparatami dostępnymi na rynku.


Godz: 15:00-18:00
Cena: 95 zł
Gorąco polecamy i serdecznie zapraszamy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz